VÕTAME PRAEGU VASTU ÜKSIKUID PUSLEDE TELLIMUSI.

Minu praegune kõige suurem ja tähtsam roll olla oma lastele hea ema. Samas ei oska ma olla ilma selleta, et Molamis kunsti luua. Ma vajan seda oma ellu, kuid pean hoidma tasakaalu. Seega minu töö oleneb sellest, kuidas suurem preili saab/tahab lasteaias käia ja kui palju pisem preili otsustab lõunaund magada ja kui palju meie tugivõrgustik saab abiks olla. Sest sellest aastast võtsime abikaasaga vastu otsuse, et õhtud ja ööd on pere ja puhkamise jaoks. Ma küll väga armastan seda, mida ma siin teen, kuid ainult siis, kui see ei tule unetundide arvelt.
Olen aru saanud, et kahe väikse lapse kõrvalt ei ole kuigi tark mõte palju plaane teha ja seepärast on ka selline otsust, et võtan praegu vastu vaid jõulutellimusi, sest siis on mul neid aega teha rahulikus tempos. Planeerida näiteks aega paremini sarnaseid töid ühendades. Seega, sinu tellimus võib saada oluliselt varem valmis, kuid sa ei saa sellele loota. Palun seega arvesta siiski vaid jõuludega. :)

Kuna ma aga ei tea, kui kauaks saan e-poe lahti hoida. See oleneb tellimuste mahust, mis laekuvad, siis annan teile võimaluse suuri tellimusi maksta mitmes osas, et saaksite oma tellimuse teele panna, kuid võimalusel kulusid hajutada. :) 
Sa võid oma tellimuse esitada ja tellimuse kinnitamiseks maksta 30% arve summast. Ülejäänud siis järgneva kuu jooksul. :) Anna mulle sellest ka julgelt e-kirja teel teada, et niimoodi toimisid. :) 

Kuna ma tean juba ette, et teid on palju, eks kibelevad oma tellimust kiiremini kätte saama, siis otsustasin raske südamega, et saan vastu tulla vaid siis (selle jaoks eraldi aega võttes), kui sellele tellimuse rakendub kiirtellimuse tasu.
Puslede, lõikelaudade, riidepuude ja laserlõikuse eest on see 15,00€ (Tarneaeg u 7 päeva)
Mänguasjakastide eest 50,00€ ja 
Muu mängutoa mööbli eest 100,00€ 
(Tarneaeg u 2 nädalat) 
Tellimuse jaoks on vaja meile eraldi kirjutada viivika@molamistuudio.ee ja eelnevalt kuupäev kokku leppida) 


Aitäh teile, et olete alati nii toredad ja mõistvad!

Natukene veel hingelt ära:
Aastatega on sellise tootevalikuga tegijaid tulnud palju. Seega, kui minul ei ole võimalus sinu tellimust kas ajaliselt või muul põhjusel täita, siis saab sind kindlasti keegi teine tegija aidata. Tõesti on palju toredaid tegijaid kelle töid ma imetlen ja kelle puhul näen, et neil on oma stiil ja teevad oma asju hingega. 
Kui sa minult soovitusi küsid, siis jagan meeleldi oma teadmiste järgi infot, kellelt võiksid uurida, kuid ma ei saa sulle mitte kunagi lubada kellegi teise eest, et saad sama kvaliteediga toote, millega oled minu puhul juba harjunud. Tean, et paljud neist panevad samamoodi kogu oma hinge enda tegemistesse ja on ka muudmoodi väga toredad ja armsad inimesed. Ehk siis - jagan meeleldi soovitusi, kuid soovitan ise samuti ringi uudistada ja oma otsuseni jõuda. :)
KÜLL AGA - PALUN ÄRA PÖÖRDU TEISE ETTEVÕTTE POOLE MINU PILDIGA! (sooviga saada sama disaini) Kõik minu ideed on suure töö tulemus ja minu enda joonistatud/kujundatud ja kui sa palud mõnel teisel teha minu disain üks ühele, siis see teeb mind kurvaks. See on mul pikalt hingel olnud ja mida rohkem ma uusi lahendusi välja mõtlen, seda rohkem ja kiiremini need levivad. Jäljendamine on küll siiraim austusavaldus, kuid igas käsitöös võiks olla selle tellija või tegija käekiri! :) 

Kui sul on muu küsimus, siis võid oma küsimuse esitada siin või kirjutada viivika@molamistuudio.ee

Võtan teiega ise ühendust! :)

Email again: